ICOM Blocki hasičská stanice velká 774 ks

TOP 15 v kategórii Stavebnice ICOM

ICOM Blocki hasičská stanice velká 774 ks

Hasičská stanica (typ LEGO). - 4 minifigúrki - hasičov- balené v kvalitnom kartónovom obale s farebnou potlačou, návod na zostavenie súčasťou baleniaplne kompatibilný s...
Doporučená ponuka SUPER-HRACKY.CZ

Na sklade • 1 variant4,1 €122 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma91 % • 187 527 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Počet dielikov
774 ks

rýchle dodanie,spokojnosť s výrobkom

• Kocky sa dajú spájať s lego kockami

• Super pre vnučika

Počet dielikov
774 ks

Hasičská stanica (typ LEGO).

• 4 minifigúrki - hasičov- balené v kvalitnom kartónovom obale s farebnou potlačou, návod na zostavenie súčasťou baleniaplne kompatibilný s ďalšími stavebnicami (LEGO, Sluban, KAZI a pod.)
  • Dielov: 774- Figúrka: 4- Rozmery: 37x6,5x47cm- váha 1,38 kg- certifikát CE, EN71

Stavebnica hasičskej stanice umožní Vášmu dieťaťu stať sa pravým hasičom. Skladá sa zo 774 dielikov obsahuje malú hasičskú stanicu   a figúrki. Stavebnica zaručí deťom veľa  zábavy, pomôže im rozvíjať kreativitu, manuálne zručnosti a zlepšuje logické myslenie. Všetky dieliky stavebnice sa  ľahko prepájajú a sú vyrobené z kvalitného plastu.Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami ostatných svetových značiek.

Stavebnica Blocki pomáhajú deťom rozvíjať kreativitu a predstavivosť, učí ich riešiť problémy, trénujú manuálne schopnosti a jemnú motoriku. Ľahko sa skladajú, sú dodávané v estetických obaloch, majú európsky atest aj certifikáciu. Sú plne kompatibilné so všetkými ostatnými známymi značkami stavebníc ako je LEGO, Sluban a ďalšie. V pomere kvality a ceny je to veľmi dobrá voľba pre tento druh stavebnice. Najskôr kocky figurovali pod značkou KAZI, kde toto logo ostalo z hľadiska ekonomickej výroby na niektorých kockách. Pre najmenšie deti ponúkame rad MUBI, kompatibilný s napr. LEGO Duplo, pre dievčatá je tu rad Lalilandia a My Girls.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Stavebnice pěkná, cena slušná, návod pro dítě složitý, ale stejně malé děti staví většinou s dospělým.
    • , prevzaté z Heureka.cz

Stavebnice jako taková vypadá super, od například lega nevidím rozdil, jen na krabici poznámka 6+ nebude asi věkova skupina, to bude spíš kolik nad tím strávíte hodin než ji postavíte?návod mi přišel celkem složitý, rozhodně ne aby si to skládalo samo dítě, kostičky v pytlickach taky nedávaly moc smysl..takže vše rozdělat na jednu hromadu a prehrabovat. Jediné co nefunguje jsou rolovaci dveře, pořád se rozpojuji, to není dobré vymyšleno.. ale podlepila jsem je izolepou a je to lepší. Jinak cena odpovídá produktu, dítě je spokojene.

• Krásný design
      • Spousta funkcí = neomrzí hned tak
      • Kvalita zpracování
      • Náročný návod
      • Neuspořádané zabalení dílků

Váhal jsem mezi hodnocením 4 nebo 4,5 hvězd. Největším kladem bylo pro mě krásné zpracování a spousta různých detailů a funkcí. Nejvíc u nás zabodovalo hasičské auto s vysouvacím žebříkem, které dosáhne opravdu hodně vysoko. V tomto ohledu u mě Blocki předčil snad i originál Lego. U záporů si připojuji k většině ostatních hodnocení: kvalita zpracování dílků LEHCE pokulhává za originál Legem - některé dílky je náročnější do sebe zapasovat, některé se zase poměrně lehce uvolňují. Každopádně to ale není nic dramatického! Větším záporem je návod, který je pro opravdové mistry, takže bez spolupráce s rodiči se skládání moc neobejde. V návodu je občas těžké rozpoznat, o jakou barvu se jedná - šedá/bílá, žlutá/průsvitná atd. No a to balení dílků, to je kapitola sama o sobě:-) Snad 20 pytlíků s náhodně rozskupenými dílky (asi podle velikosti), takže vám ve finále nezbyde než vysypat všech skoro 800 dílů na stůl a poctivě přehrabávat - kdo chvátá, pro toho to nebude. My jsme skládali asi tři dny, ale vůbec nám to nevadilo:-) I přes tyto zápory ale u nás panuje naprostá spokojenost, finální výsledek je skvělý.

• Po sestavení vypadá hezky
      • Nepřehledný návod, kdy nemá 6-ti leté dítě šanci samo postavit. Rozdělení sáčků s kostkami chaotické. Stavím autíčko, mám připravený sáček kostiček na autíčko a najednou mi nějaké kostky chybí a kouknu do sáčku se stanicí a tam jsou. Proto abych řádně postavil, musel jsem mít všech cca 800 kostiček vysypaných přede mnou. U konkurence, co stavba, to sáček a řádně označený. Na Vaší stavebnici byli očíslovány jen 4 sáčky, zbytek bez čísel.
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • naprosto kompatibilní s legem
      • kvalitní zpracování
      • pěkně se skládá a drží

Skvělá stavebnice, udělala velikou radost. Skládali jsme jí několik hodin, protože sáčky uvnitř jsou sice popsané, ale naprosto k ničemu, ale stálo to za to. A na rozdíl od jiných neznačkových stavebnic všechno do sebe perfektně pasuje. Dokonce je takřka k nerozeznání od pravého Lega. Obrovská spokojenost!! Až budeme chtít další stavebnici, jinou už objednávat nebudeme.

rýchle dodanie,spokojnosť s výrobkom

• , prevzaté z Heureka.cz
        • spoustu dílků za nízkou cenu, pěkně propracovaná stavebnice s výklopnými okny a posuvnými dveřmi. Syn je nadšený

• Kocky sa dajú spájať s lego kockami
        • , prevzaté z Heureka.cz
          • možnost s pojování s lgem, cenová relace dobrá
          • moc hrubý produkt, trochu tvrdčí kostky, spojování nejde lechce, musí se více tlačit, barvy nesedí podle návodu, chyběly dvě základní kostečky, u návodu to chce více přemýšlet, malé dtě to samo nepostaví

lego je zásadně lepší, ale moc drahé

• , prevzaté z Heureka.cz

Hezké balení. Protože jde o dárek, který není dosud rozbalený, nemůžu hodnotit.